NEGOCJACJA CEN

 

ZAPRASZAMY NA WCZASY RODZINNE CAŁY ROK NAD MORZEM BAŁTYK do Ośrodka Wypoczynkowego „Międzycechowy” w Międzywodziu na wyspie Wolin .

Oferujemy Państwu przemiły rodzinny wypoczynek , bez względu na pogodę w bliskości w Ośrodku usytuowanym w uroczym sosnowym lasku 250 m od morza . Duży park zabaw dla dzieci , boisko piłki siatkowej , świetlice , ogrodzony teren , monitorowany parking , duże nie zatłoczone i czyste plaże , dobra baza hotelowa , gastronomiczna – smaczna i dobra kuchnia, wraz z zapleczem kulturalno – rozrywkowym , sprawiają że nasz Ośrodek jest wybitnie przystosowany do wypoczynku rodzinnego przez cały rok .
Pobyt w naszym Ośrodku po całorocznych trudach pracy jest nie tylko pobytem wypoczynkowym , ale powrotem do zdrowia . Czy tylko latem ? Promujemy nie tylko pobyty latem w sezonie ale przez cały rok. Niezapomnianym przeżyciem są pobyty wiosną , jesienią, spacery plażą przy sztormowej jesiennej czy wczesno wiosennej pogodzie , uodparniając i hartując organizmy zarówno dorosłych jak i dzieci .Również cena pobytu jest nie obojętna poza sezonem .

Emeryci i rencisciKolonie zielone szkolyWesela Wesela Wesela

CENY pobytów wczasowych ;

już od 85.00 zł osobodzień – w zależności od pory roku /patrz cennik/
do 125.00 zł
.

co jeszcze oferujemy państwu w PAKIECIE WCZASÓW RODZINNYCH ;

kameralne wieczorki taneczne i ogniska , na których przy muzyce biesiadnej degustujemy wspaniałe dania Szefa kuchni naszego Ośrodka O rozrywkę , sport , i dobry humor zadba nasz instruktor Kulturalno –Oświatowy

Dzieciom zapewniamy wspaniałą zabawę w naszym parku zabaw i kawiarni

W naszym sklepiku kupisz napoje , piwo , słodycze i lody dla dzieci a nie wychodząc z Ośrodka zamówisz za dodatkową opłatą i zjesz smaczną rybę morską sporządzoną przez Szefa kuchni , jakiej nie doświadczysz na całym wybrzeżu. Szerokie przepiękne plaże i urocze klify dopełnią reszty państwa oczekiwań .

NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ JUŻ TERAZ DOKONAJ REZERWACJI , BO NIE ZNAJDZIESZ NIC BARDZIEJ PRZYJEMNEGO I ATRAKCYJNEGO. UDANE WCZASY RODZINNE ZAPEWNI Tobie i rodzinie OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „MIĘDZYCECHOWY”